برنامه مسابقات لیگ برتر امیدها در هفته سوم

هفته ای دشوار در انتظار سرخابی ها

هفته سوم مسابقات لیگ برتر امیدهای تهران در روز پنجشنبه 3 مرداد با هشت بازی آغاز و سپس به پایان خواهد رسید.

طبق برنامه، بازی های این هفته با 3 دیدار که همگی در ساعت 10 صبح اعلام شده شروع خواهد شد که در مهمترین بازی مربوط به این ساعت، اروند چرخ و نفت ایرانیان که هر دو از دو بازی قبلی اشان 2 برد به دست آورده اند به مصاف یکدیگر خواهند رفت و حالا باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این دو تیم می توانند به روند خوب خود ادامه دهند، البته جدال دو بازیکن خوب این دو تیم یعنی محمد مهدی شهپری و سبحان میرزایی هم از جذابیت های این بازی خواهد بود.

اما در جذاب ترین بازی این هفته بادران به مصاف استقلال خواهد رفت و با توجه به این که محمد فدایی سرمربی فعلی تیم بادران در فصل گذشته با قهرمان کردن استقلال از این تیم جدا شده، تقابل او با تیم سابقش که وظیفه هدایت ان را داشت می تواند جالب باشد هر چند که شرایط هر دو تیم تا پایان هفته دوم هم از دیگر جذابیت های این بازی است؛ درحال حاضر استقلال با 6 امتیاز از دو بازی صدرنشین است و بادران با 3 امتیاز در میانه جدول قرار گرفته است.

دیدار بعدی، یک بازی میان قعر جدولی هاست. مسابقه ای که طی ان دو تیم بدون امتیاز سرخپوشان پاکدشت و کاسپین این فرصت را دارند تا اولین امتیاز خودشان از لیگ برتر امیدهای تهران را نوبر کنند.

دو بازی بعدی در ساعت 17 آغاز خواهد شد که ابتدا سایپا این فرصت را دارد تا ناکامی های غیر قابل باوری را که تا الان به ان دچار شده است را با پیروزی مقابل تیم بدون پیروزی پیروان حجازی جبران کند و به اولین برد فصلش دست پیدا کند و سپس در بازی بعدی نیروی زمینی (که اولین بردش را در هفته گذشته به دست اورد)میزبان آبی پوشان امید کوشا خواهد بود؛تیمی که در هفته گذشته یک کامبک رویایی زد و توانست بازی سه بر صفر باخته مقابل سایپا را با تساوی سه بر سه به پایان برساند.

و بالاخره می رسیم به اخرین دیدار هفته که در ساعت 6 بعد از ظهر در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی انجام خواهد شد و طی ان پرسپولیس یک امتیازی به مصاف مقاومت 3 امتیازی خواهد رفت و با توجه به اعتبار کلی این دو تیم می توان توقع یک بازی دیدنی و احتمالا پرگل را (علیرغم شرایط نه چندان خوب انها که در حال حاضر دارند) داشت.

با این توضیح کوتاه زمان و مکان بازی های این هفته امیدها را در زیر می بینید…

 

                                           پنجشنبه 3 مرداد
ساعت : 10:00                 رعد سرخ ایرانیان – عقاب نهاجا                  ورزشگاه : فرهانی
ساعت : 10:00                    پیکان – المپیک اندیشه                             ورزشگاه : باران ساعت : 10:00                  اروند چرخ – نفت ایرانیان                          ورزشگاه : کشوری
ساعت : 11:00                     بادران – استقلال                              ورزشگاه : عطرسیب
ساعت : 15:00               سرخپوشان پاکدشت – کاسپین                    ورزشگاه : تختی2
ساعت : 17:00              نیروی زمینی – آبی پوشان امید کوشا                 ورزشگاه : جی
ساعت : 17:00                    سایپا – پیروان حجازی                             ورزشگاه : چمران
ساعت : 18:00                    پرسپولیس – مقاومت                        ورزشگاه : اسماعیلی

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.