با اعلام برنامه مسابقات چرخ لیگ دسته دوم به گردش در خواهد آمد

بعد از  یک وقفه چند ماهه به طور رسمی اعلام شد

بعد از  یک وقفه چند ماهه دوباره چرخ مسابقات لیگ دسته دوم به گردش در خواهد آمد و حالا به طور رسمی برنامه ۳ هفته از این مسابقات و بازی های معوقه اعلام شد که برنامه کامل این ۳ هفته را می‌بیند…

معوقه هفته نوزدهم – سه شنبه ۲۴ تیرماه
شهرداری فومن – شهرداری همدان – ساعت ۲۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
هفته بیست و دوم – یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹
شهدا رزکان کرج – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
نفت امیدیه – نفت و گاز گچساران- ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهدانفت امیدیه
مس شهربابک – بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک
سردار بوکان – شهدا بابلسر- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
شهرداری ماهشهر – چوکا تالش- ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
ملی حفاری اهواز – پاس همدان- ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز
ایرانجوان بوشهر – شهرداری بم- ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه بهشتی بوشهر
سه شنبه ۳۱ تیرماه ۹۹
استقلال ملاثانی – شهرداری فومن- ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهدا ملاثانی
فولاد نوین اهواز – اترک خراسان شمالی- ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
یکشنبه یکم مردادماه ۹۹
مس نوین کرمان – امید گناوه- ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه باهنر کرمان
کاسپین قزوین – شهیدقندی یزد- ساعت ۲۰ – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
شهرداری همدان – خیبر خرم آباد- ساعت ۲۰ – ورزشگاه قدس همدان
شهرداری آستارا – میلادمهر تهران- ساعت ۲۰ – ورزشگاه وحدت آستارا
هفته بیست و سوم – یکشنبه ۵ مرادماه ۹۹
ملی حفاری اهواز – مس شهربابک- ساعت ۲۰:۴۰  – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز
شهرداری بم – شهدا رزکان کرج- ساعت 19 – ورزشگاه فجر بم
شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت ۲۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهدا بابلسر – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه علیزاده بابلسر
چوکا تالش – نفت امیدیه- ساعت ۲۰ – ورزشگاه پوریاولی تالش
پاس همدان – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۴۵  – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
بعثت کرمانشاه – سردار بوکان- ساعت ۲۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه
چهارشنبه ۸ مردادماه ۹۹
شهرداری فومن – فولادنوین اهواز- ساعت ۲۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت
میلادمهر تهران – شهرداری همدان- ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهیدقندی یزد – مس نوین کرمان- ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه نصیری یزد
خیبر خرم آباد – کاسپین قزوین- ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد
اتحاد کامیاران – اترک بجنورد- ساعت ۲۰ – ورزشگاه آزادی کامیاران
امید گناوه – استقلال ملاثانی- ساعت ۲۰۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه
هفته بیست و چهارم – سه شنبه ۱۲ مردادماه ۹۹
سردار بوکان – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
ایران جوان بوشهر – بعثت کرمانشاه – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
مس شهربابک – پاس همدان – ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه شهدای مس
نفت و گاز گچساران – چوکا تالش – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران
نفت امیدیه – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه شهدای نفت امیدیه
شهدای رزکان البرز – شهدای بابلسر – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری ماهشهر – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه شهدای ماهشهر
سه شنبه 14 مردادماه 99
مس نوین کرمان – خیبر خرم آباد – ساعت ۱۹ – ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
شهرداری آستارا – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۹:۵۰ – ورزشگاه وحدت آستارا
کاسپین قزوین – میلادمهر تهران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
فولادنوین اهواز – امید گناوه – ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد
استقلال ملاثانی – شهیدقندی یزد – ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه شهدای ملاثانی
اترک بجنورد – شهرداری فومن – ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه ۱۷ مهر بجنورد
مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.