برنامه و اسامی داوران روز اول از هفته دوم لیگ دو

دیدار تماشایی سپیدرود با نفت و گاز گچساران در رشت و رونمایی از فولاد نوین اهواز

امروز (یکشنبه ۷ دی ماه ۹۹) هفته دوم لیگ دسته دوم با برگزاری هشت مسابقه آغاز خواهد شد که از این تعداد بازی، ۷ تای آنها مربوط به گروه اول است و تنها یک دیدار مربوط به گروه دوم است که طی آن شاهین بندر عامری در خانه از تیم شهید قندی یزد پذیرایی خواهد کرد؛ و اما در ۷ بازی گروه نخست ابتدا باید به دو تیم پیروز هفته اول یعنی نفت و گاز گچساران و شهرداری همدان اشاره کنیم که به ترتیب به دیدار سپیدرود رشت و مس نوین کرمان خواهند رفت و با توجه به شرایط حریفانشان مسلماً این دو تیم پیروز هفته نخست کار بسیار سختی را برای ثبت دومین برد متوالی خود خواهند داشت.

در دیگر بازی های این گروه اسپاد الوند تهران و فولاد نوین اهواز هم که بازی هفته اول شان در برابر هم برگزار نشد روبروی حریفان این هفته خود یعنی آوالان کامیاران و ایرانجوان بوشهر که در هفته نخست با تساوی کار خود را آغاز کرده بودند خواهند رفت.
مسابقه بعدی در تبریز ز انجام خواهد شد کنیم تازه صعود کرده مبل محتشم این شهر میزبان ملی حفاری اهواز که از تیم‌های باسابقه و باتجربه لیگ دوست قرار خواهد گرفت.
و بالاخره در ۲ بازی پایانی این هفته نیز ابتدا تیم شکست خورده روز نخست یعنی شهرداری بندرعباس در تهران میهمان ویستا توربین تهران خواهد بود و در آخرین بازی هفته هم امید گناوه و علم و ادب تبریز که هردو کارشان را با تساوی در لیگ شروع کردند به دیدار یکدیگر خواهد رفت.
برنامه و اسامی داوران بازی های این هفته را در مطلب زیر می خوانید…

برنامه مسابقات

یکشنبه ۷ دی ماه ۹۹

سپیدرود رشت – نفت و گاز گچساران (ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت)
داوران: عباس خلیلی، کریم محبی، سجاد عباسی و حسین گنج خانی

شهرداری همدان – مس نوین کرمان (ساعت 14 – ورزشگاه شهدای‌ قدس همدان)
داوران: هیمن نوجوان، هیوا نوجوان، فرشید ساعدی و میلاد کهزادی

آوالان کامیاران – اسپاد تهران (ساعت 14- ورزشگاه آزادی کامیاران)
داوران: وحید درازیان، داریوش کمری، محمدعلی پروانه و محسن جلالی

محتشم تبریز – ملی حفاری اهواز (ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز)
داوران: امیرمحمد فتحی نژاد، حسن یوسفی صفت، مهدی یوسف زاده و ابراهیم خاجانی

امید گناوه – علم و ادب تبریز (ساعت 14:15 – ورزشگاه شهیدسراجی گناوه)
داوران: ایمان شاه ولی، عیسی کوراوند، محمد درفشان و مهدی انصارنژاد

فولادنوین اهواز- ایرانجوان بوشهر (ساعت 14:15 – استادیوم اختصاصی فولاد)
داوران: سیدابراهیم موسوی، مسلم شاهقلیان، مجید عالی پور و جواد رنجبر

ویستا توربین تهران – شهرداری بندرعباس (ساعت 14:15 – ورزشگاه غدیر تهران)
داوران: محمد معافی، امین اسکندری، خشایار میرشاه و محمدحسین یحیی زاده

شاهین بندرعامری –  شهیدقندی یزد (ساعت 14:15 – ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر)
داوران: مجتبی افرا، ابراهیم نیک نام، روح الله نیازی و ابوالفضل خوب نژاد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.