برنامه هفته سوم مسابقات لیگ ۲ به همراه اسامی داوران (روز دوم)

۴ بازی دشواری در انتظار نمایندگان تهران

هفته سوم مسابقات لیگ دو که از روز گذشته با انجام شش دیدار آغاز شده بود امروز با برگزاری هشت دیدار باقی مانده به پایان خواهد رسید.

در بازی های امروز یک دیدار مربوط به گروه اول است که طی آن ویستا توربین تهران به کرمان سفر خواهد کرد تا در مقابل مس نوین این شهر قرار بگیرد.
و اما در بازی‌ مهم این هفته که مربوط به گروه دوم است، در اولین دیداری که در تهران انجام خواهد شد نیروی زمینی رده چهارمی باید از شهرداری بم پذیرایی بکند و با توجه به شرایطی که هر دو تیم دارند کسب سه امتیاز برای هر ۲ تیم اولویت اول است، برای نیروی زمینی این برد باعث خواهد شد تا به روند بالانشینیش ادامه دهد و برد برای شهرداری بم نیز می تواند جایگاه آنها را بهبود ببخشد.
اما دو نماینده دیگر تهران که هر دو در هفته قبل شکست را پذیرفتند باید خارج از پایتخت به مصاف رقیبان این هفته خود بروند، در بازی نخست میلاد مهر تهران یک بازی بسیار سخت را در مقابل صدرنشین گروه یعنی مس برگزار خواهد کرد و با توجه به شرایطی که صدرنشین دارد کسب امتیاز برای میلادی ها بسیار دشوار است است.
در دیگر بازی نمایندگان تهران عقاب که هفته قبل دربی نظامی ها را به نیروی زمینی واگذار کرده بود به بجنورد سفر خواهد کرد تا در مقابل اترک قرار بگیرد آنها برای کسب این برد که اتفاقا اولین پیروزی فصل شان هم محسوب می شود بسیار مشتاقند و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در مقابل این حریف که بر روی کاغذ حریف آسانی اشاره می دهد به هدف خود دست پیدا کند.
در دیگر بازی های امروز پاس همدا در خانه از سردار بوکان پذیرایی خواهد کرد و با توجه به اینکه هر دو تیم تا الان نتایج خوبی به دست نیاورده‌اند این بازی فرصتی است برای یک شروع دوباره.
برنامه کامل بازیهای امروز را به همراه اسامی داوران ملاحظه می کنید…

یکشنبه 14 دی ماه 99

نیروی زمینی تهران – شهرداری بم
(ساعت 14 –  ورزشکاه غدیر تهران)
داوران: جواد نصرالهی، رضا اسکندری، محسن محمدی و محمد رجبی

مس شهربابک – میلاد مهر تهران
(ساعت 14 – ورزشگاه شهدای مس شهر بابک)
داوران: احمد مرشدی، فرزاد شیرمردی، هارون چوپان زاده و مهدی نبی زاده

اترک بجنورد – عقاب تهران
(ساعت 14 – ورشگاه تختی بجنورد)
داوران: سعید رضایی، رضا قالیبافان، مسعود دهقان و رضا رفیق

شهدا بابلسر – شاهین بندرعامری بوشهر
(ساعت 14 –  ورشگاه شهدای سیمرغ)
داوران: میثم صفاری، محسن منصوری، محمد حمیدی و پژمان قرانیان

شمس آذر قزوین- شهرداری ماهشهر
(ساعت 14 – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین)
داوران: مهدی احمدی، امین عمویی، حمید صحرایی و محمود میرجهانگیری

پاس همدان – سردار بوکان
(ساعت 14:15 – ورزشگاه حاجی بابایی همدان)
داوران: آیت صادقی، حجت محمدی مسعود مرادی و حمید جودکی

نفت امیدیه – شهیدقندی یزد
(ساعت 14:15 ورزشگاه شهدا نفت امیدیه)
داوران: بهروز محمدی مطلق، سیدسعید محمودی، سیروس افروزه پور و محمد اکبریان

مس نوین کرمان – ویستا توربین تهران
(ساعت 14:30 – ورزشگاه شهیدباهنر کرمان)
داوران: محمد نیک نژاد، سید حمیدرضا امامی، میثم فانی زاده و دانیال طاهری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.