برنامه و اسامی داوران مسابقات هفته چهارم لیگ ۲ (روز دوم)

هفته چهارم مسابقات لیگ دو که از دیروز با انجام ۳ دیدار آغاز شده بود، امروز (یکشنبه ۲۱ دی ۹۹) با برگزاری هفت مسابقه دیگر ادامه پیدا خواهد کرد که از این تعداد بازی ۲ تای آنها مربوط به گروه اول است و ۵ بازی دیگر هم از گروه دوم انجام خواهد شد.

در دو بازی مربوط به گروه اول ابتدا در گناوه تیم امید این شهر میزبان مس نوین کرمان خواهد بود و سپس در دیگر بازی هم آوالان کامیاران از محتشم تبریز پذیرایی خواهد کرد.
و اما در ۵ بازی مربوط به گروه دوم ۲ بازی در تهران انجام خواهد شد و تیم های میلاد مهر و عقاب پایتخت به ترتیب میزبان پاس همدان و شمس آذر قزوین خواهند بود.
در مهمترین بازی این گروه هم در این روز مس شهربابک صدرنشین به بندر عامری سفر خواهد کرد تا در مقابل شاهین بندر عامری که با تغییرات زیادی در این روزها روبرو شده و از ثبات لازم برخوردار نیست قرار بگیرد و همین موضوع فرصت مناسبی را برای مسی ها فراهم می‌کند تا با پیروزی در این بازی صدرنشینی خودشان را ادامه دهند.

در دیگر بازی حساس این هفته هم دو تیمی جنوبی به مصاف همدیگر خواهند و طی آن نفت امیدیه رده سومی به ماهشهر سفر خواهد کرد تا در مقابل شهرداری این شهر قرار بگیرد و با توجه به فاصله سه امتیازی این دو تیم با یکدیگر این تیم میزبان است که در صورت پیروزی می تواند خود را به بالای جدول نزدیک کند و در کنار نفت امیدیه با امتیاز برابر قرار بگیرد.
و بالاخره در آخرین بازی این گروه شهرداری بم باید از اترک بجنورد پذیرایی کند و برای هر دو تیم پیروزی در این بازی می‌تواند آنها را چندین پله به بالا هدایت کند و به همین دلیل می توان گفت که هیچ یک از آنها با استراتژی گرفتن حداقل امتیاز وارد این بازی نخواهند شد.

لازم به یادآوری است که دو دیدار باقیمانده این هفته به دلیل برگزاری دیدار عقب افتاده هفته اول دو تیم شهدای بابلسر و سردار بوکان که دیروز انجام شد به روز جمعه (۲۶ دی ۹۹) موکول شد و این ۲ تیم به ترتیب باید روبروی شهید قندی یزد و نیروی زمینی قرار بگیرند تا بعد از انجام این ۲ بازی در روز جمعه تمام تیم ها در ستون تعداد بازی با عدد برابر با یکدیگر، هفته چهارم را به پایان برسانند.
برنامه و اسامی داوران بازی های امروز را در زیر می بینید…

یکشنبه ۲۱ دی ماه ۹۹

شهرداری بم – اترک بجنورد
(ساعت ۱۴) ورزشگاه ارگ بم
داوران: فرزین تمیزی، نذیر احمد حسین زهی، مهدی اکبرزاده و محمدعلی یعقوبی

آوالان کامیاران – محتشم تبریز
(ساعت ۱۴) ورزشگاه  آزادی کامیاران
داوران: محمد امیرنژاد، سید نعمت میرغفار، ابوالفضل بیات و محمد مولوی

امید گناوه – مس نوین کرمان
(ساعت ۱۴) ورزشگاه  سراجی گناوه
داوران: محمد اکبریان، سامان انبارپور، مهرداد مختاری و احسان رهنورد

میلاد مهر تهران – پاس همدان
(ساعت ۱۴) ورزشگاه کشوری تهران
داوران: احسان اکبری، احسان حسن زاده، وحید هلیرودی و محسن اسدی

شاهین بندرعامری – مس شهربابک
(ساعت ۱۴) ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان
داوران: علی کریمی، عیسی کوراوند، محمد درفشان و سعید کیانی

عقاب تهران – شمس آذر قزوین
(ساعت ۱۴) ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر
داوران: شهاب محمدی، حیدرعلی صیامیان، سید یاسر نوربخش و محمد معافی

شهرداری ماهشهر – نفت امیدیه
(ساعت ۱۴)ورزشگاه  شهدا ماهشهر
داوران: جواد بختیاری، پیمان نادری، عباس عسگری و میثم رفیعی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.