برنامه و اسامی داوران هفته نهم مسابقات لیگ دسته ۲ بزرگسالان کشور

برنامه و اسامی داوران هفته نهم مسابقات لیگ دسته ۲ بزرگسالان کشور

نیروی زمینی تهران مس شهربابک حساس ترین بازی هفته نهم

امروز (پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۹) هفته نهم مسابقات لیگ دو با برگزاری هر ۱۴ مسابقه مربوط به این هفته آغاز خواهد شد.
در گروه نخست این رقابت‌ها مهم‌ترین بازی مربوط به دیدار سپیدرود رشت و شهرداری همدان است که طی آن این دو تیم دارای شانس صعود، باید یک بازی سخت و حساس را در مقابل یکدیگر برگزار کنند و با توجه به فاصله ۲ و یک امتیازی این دو تیم با صدرنشین گروه نخست، کسب ۳ امتیاز برای هر یک از آنها بسیار حیاتی است.
و اما در گروه دوم قطعاً مهمترین بازی را در تهران و در ورزشگاه غدیر شاهد خواهیم بود که طی آن دو تیم نیروی زمینی تهران و مس شهربابک باید در مقابل هم صف‌آرایی کنند، در حال حاضر سربازان نیروی زمینی در رده سوم جای دارند و مسی ها هم در جایگاه دوم قرار دارند و جالب اینجاست که این دو تیم تقریباً از همان شروع مسابقات این جایگاه را برای خود محفوظ نگاه داشته بودند ولی حالا با توجه به شرایط جدول نیروی زمینی قصد دارد تا با کسب برد جایگاه دوم این تیم را از آنها گرفته و جایگاه سومش را به آنها بدهد اتفاقی که با توجه به قدرت مسی ها کمی دور از انتظار است.
با این توضیح مختصر برنامه ۱۴ بازی هفته نهم به همراه اسامی داوران این مسابقات را در زیر می بینید…

 

محتشم تبریز – علم و ادب تبریز
(ساعت 14) ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
داوران: آرش محبی، امیر غفوری، منوچهر ابراهیم آذر و میثم فرخی

اترک بجنورد – شهدا بابلسر
(ساعت 14) ورزشگاه تختی بجنورد
داوران: میثم صفاری، محمد حمیدی، محسن منصوری و پژمان قرائیان

شهرداری بم – سردار بوکان
(ساعت 14) ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
داوران: محمد سندگل، رضا قائمی، امیر امیری و علی جمعه

اسپاد تهران – مس نوین کرمان
(ساعت 14:15) ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
داوران: امیر معصومی، سعید دلیر، امیر اکبرزاده و سعید تقی آهنگر

سپیدرود رشت – شهرداری همدان
(ساعت 14:15) ورزشگاه سردار جنگل رشت
داوران:شعبی بهروزی، حمید صحرایی، علی فرهانی و سالار نظریان

نفت و گاز گچساران – ملی حفاری اهواز
(ساعت 14:15) ورزشگاه شهدای نفت گچساران
داوران: حمیدرضا عبدالهی،صدرالله صفری، سجاد باباخانی و حجت حیدری

اتحاد کامیاران – ویستا توربین تهران
(ساعت 14:15) ورزشگاه آزادی کامیاران
داوران: سیاوش خالقی،حسن یعقوبی، بهمن محمودی و رضا شهسواری

نیروی زمینی تهران – مس شهربابک
(ساعت 14:15) ورزشگاه غدیر تهران
داوران: محمد رامیان، میلاد قنبری، ناصر صالحی و میلاد اصغری

پاس همدان – نفت امیدیه
(ساعت 14:15) ورزشگاه حاجی بابایی همدان
داوران: سجاد یاری، علی معصومی، سجاد نجفی نژاد و بهزاد بارانی

شمس آذر قزوین – شهیدقندی یزد
(ساعت 14:15) ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
داوران: امیرمحمد فتحی نژاد، حسن یوسفی صفت، مهدی یوسف زاده و حسین لاله کار

عقاب تهران – میلاد مهر تهران
(ساعت 14:15) ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
داوران: محمود جهانگیری، فرزاد ولی ابرقویی، محمد حمزه ای و مسعود میرنظام

شهرداری ماهشهر – شاهین بندرعامری
(ساعت 14:30) ورزشگاه شهدای بندرماهشهر
داوران: عقیل جهانبازی، رشید پر دل، مجتبی ظاهری و امیر حمزه موسوی

ایرانجوان بوشهر – شهرداری بندرعباس
(ساعت 14:30) ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
داوران: بهروز محمدی مطلق، ابراهیم نیک نام، روح الله نیازی و ابوالفضل خوب نژاد

فولادنوین اهواز – امید گناوه
(ساعت 14:30) ورزشگاه اختصاصی فولادنوین
داوران: احسان رفیعی، مرتضی رجال زاده، سجاد ایرانپور و محسن بختیاری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.